Завдяки Володимиру Завадюку до війни вся країна спостерігала за проєктами "Голос країни" і "Танці з зірками". Чоловік відомий у колах знаменитостей, його поважають і люблять. В інтерв'ю 24 каналу Володимир зізнався, що думає про деяких українських зірок. Зокрема висловився щодо Тараса Тополі.

Зверніть увагу Олег Сенцов, Alyosha, Педан, MamaRika та інші: найкращі інтерв'ю серпня

Що Завадюк думає про Тараса Тополю

Володимир розповів, що раніше Тараса Тополю розглядали для участі в "Танцях з зірками" і в "Голосі країни". Щодо участі в "Танцях" з артистом навіть вели перемовини, але тоді в нього був надто щільний графік: "Іноді мені, як продюсеру, зараз навіть трошки соромно, що я недооцінював когось із них. Я зараз кажу про Тараса Тополю, тому що я відкрив його абсолютно з іншого боку. І це не може не захоплювати. Це знову ж таки його особистий вибір – бути на фронті з рушницею. І це про сміливість. Ця людина точно увійде в історію".

На думку Завадюка, Тополя дуже своєчасно заспівав з Едом Шираном, вийшла чудова колаборація. У плейлисті продюсера цей трек кілька місяців був на постійному повторі.

Я вважаю, що Тарас Тополя – це один з героїв нового часу, абсолютно,
– підсумував Завадюк.

Тарас Тополя неодноразово долучався до подій, які організовувала команда Завадюка. Він сподобався усім простотою та щирістю. На думку продюсера, Тополя є одним з тих людей, до яких далі тягнутиметься суспільство.

Інтерв'ю з Володимиром Завадюком у відеоформаті: дивіться відео онлайн