Про це Скрипка розповів в інтерв'ю 24 Каналу. В Україні у виконавця була специфічна ситуація.

До теми "Абсолютно правильно": чому Олег Скрипка не вважає помилкою заробітки в Росії до 2014

Олег Скрипка про роботу в Україні

За словами Олега, всі наші російськомовні артисти були резидентами України, але частиною російського світу. Те, що вони мали українські паспорти, нічого не означає. А Скрипка ніколи не був частиною світу країни-агресорки, оскільки за кордоном співав і розмовляв українською.

Музика "ВВ" завжди була експортним варіантом української культури. Концерт у Львові, коли всі квитки продані, для мене є приємним показником, бо мій колектив завжди був недооцінений в Україні. Як український борщ. Раніше – борщ та й борщ, а тепер його занесли в ЮНЕСКО. Своє не помічається. Я хотів би мати хороший ринок в Україні, але досі цього не сталося,
– сказав музикант.

Скрипка порівняв "Воплі Відоплясова" з американським гуртом Red Hot Chili Peppers. В Україні вони майже однаково популярні, але Red Hot Chili Peppers можуть мати в десятки разів більші гонорари, ніж у "ВВ". На думку артиста, все тому, що українці не цінують своє.

Нас так виховали росіяни, які не цінують власного продукту. Лише зараз у нас відбувається переосмислення. Починається мода на власний одяг, музику, кухню. Українці мають зрозуміти, що треба споживати власний продукт. Україна стане крутою державою, коли матиме ринок, який споживатиме наш продукт. Сподіваюсь, що це станеться,
– поділився виконавець.

Що ще Скрипка сказав в інтерв'ю

  • Музикант дав свою версію того, що потрібно зробити з російською культурою після перемоги. Він вважає, що культуру країни-агресора потрібно закрити "на карантин".
  • Виконавець не соромиться того, що раніше виступав в Росії, оскільки зароблені там гроші вкладав у розвиток українських проєктів.
  • З 2014 року Олег їздив виступати на передову. Під час першої такої поїздки потрапив під обстріл. Це сталося у Дебальцеве.
  • Зараз артист перебуває у святковому турі "Щедрик" Канадою, у час різдвяних свят виступав з цією програмою в Україні. Скрипка підкреслив, що через ці традиції Україна набагато ближча до Європи, ніж Росія.