У дорослому житті люди перестають вірити в диво. Іноді не вистачає відчуття казки, магії. Ілона Гвоздьова на особистій сторінці в інстаграмі опублікувала допис, де розповіла, яку традицію у новорічну ніч не порушує ще з дитинства.

Читайте також Яку традицію в Новий рік Ілона Гвоздьова вперше порушила за багато років

Ілона Гвоздьова про новорічне диво

Хореографиня поділилася, що їй 32 роки, проте вона все ще в новорічну ніч пише свої бажання на листочку, спалює їх під бій курантів, кидає у бокал з шампанським і випиває до дна. Ця традиція є в її сім'ї вже багато років. Ще з дитинства батьки загадували бажання разом із донькою. Ілона свято вірить в те, що магія новорічної ночі існує, вірить, що все задумане здійсниться.

У 2021 році Гвоздьова написала новий список бажань. У дописі вона написала три мрії: отримання візи в США, отримання звання заслуженого артиста України, оформлення нового будинку. У підписників Ілона запитала, реалізацію якої, на їхню думку, вона вже розпочала.

У коментарях фоловери зірки активно висловлюють свої здогадки. Більшість надає перевагу варіанту, що пов'язаний з новим будинком. На думку шанувальників Ілони, це бажання наразі для неї значить найбільше.