Не лише Ілона Гвоздьова, а й багато інших українських зірок святкували Новий рік у себе вдома. На противагу іншим рокам, пандемія коронавірусу внесла свої корективи у плани людей, відтак чимало українців вирішили залишитись вдома на свята. Як повідомляє 24 канал, Ілона Гвоздьова підтримала тенденцію, втім, з певними змінами для себе.

Цікаво Каменських, Ребрик, Тарабарова: як знаменитості відсвяткували Новий рік – яскраві фото


Ілона Гвоздьова з донькою і сином / Пресслужба виконавиці

Які плани будує Гвоздьова на 2021 рік

Вона додала, що вже почала планувати новий 2021-й рік, оскільки хоче з новими силами поринути у роботу:

"Я планую повертатися в режим з восьмого січня, як, напевно, і більшість українців. Звичайно, локдаун знову вніс корективи в робочий план, але зате буде час все детально продумати і підготувати. Я дуже глобально планую зайнятися реорганізацією своєї танцювальної студії, є багато ідей, які будемо впроваджувати".

Хореограф розповіла, що також планує виходити на роботу і тренувати дітей та дорослих, а також відновити онлайн-тренування. Раніше до справ жінка не поверталась, оскільки зізнається, що інфікування коронавірусом суттєво вплинуло на її здоров'я.

"Відразу після COVID-19 займатися було важко фізично, потім потрібно було два тижні не навантажувати себе, а пізніше і свята були на носі", – підсумувала Ілона Гвоздьова.