В Instagram зірка поділилася своїми проблеми та поскаржилася на самопочуття. Раніше вона розповідала, як війна погіршила здоров'я її чоловіка.

До теми Гвоздьова різко відповіла на хейт через те, що її син живе з бабусею: "Дивіться за своєю сім’єю"

Ілона Гвоздьова записала відео без макіяжу та показала, що на її обличчі з'явилися почервоніння. За словами танцівниці, в неї була застуда, до якої додалася ще й алергічна реакція.

"Така історія продовжується у мене на обличчі. До хвороби ще й додалася алергія", – сказала вона.


Ілона Гвоздьова розповіла про хворобу / Фото з її інстаграм-сторіс

Кілька днів зірка почувалася жахливо та навіть думала, що вона помирає.

Відчуття були паскудні. Думала, помираю. Свербіж, очі в сльозах, червоні, навколо носа все червоне і подразнене, дихати немає чим, горло болить, ночами без сну, запах і смак майже не відчутні,
– розповіла Гвоздьова.


Ілона Гвоздьова розповіла про хворобу / Фото з її інстаграм-сторіс

Тепер Ілона почувається краще, танцівниця вже вся в робочих справах.

Зірка зізналася, що відчувала себе паскудно, бо на вулиці була весна, а вона знову захворіла та мала температуру. В соцмережі вона розповідала, що перестала вживати ліки і перейшла на "старі бабусині методи" – почала пити трав’яні чаї, прогріватися з гречки, настоянки з м’яти та ехінацеі тощо.

До слова, раніше Ілона Гвоздьова записала відвертий ролик, в якому зі сльозами на очах розповіла про тугу за дітьми. Вона зізналась, що задля роботи їй доводиться жертвувати материнством. За її словами, їй доводиться спостерігати досягнення дітей через телефон.