Знаменитості активно вітають прихильників зі Святвечором та прийдешнім Різдвом. Вони діляться зворушливими світлинами, розповідають про сімейні традиції та святкове меню. Милий допис на особистій сторінці в інстаграмі опублікувала також Ілона Гвоздьова.

Читайте також Яку традицію в Новий рік Ілона Гвоздьова вперше порушила за багато років

Ілона Гвоздьова привітала з прийдешнім Різдвом

Зірка оприлюднила нові кадри з атмосферної новорічної фотосесії. На знімках вона позує біля великої красивої ялинки з мамою та сином. Жінки зображені на світлинах у домашньому одязі, що додає ще більше затишку та особливого шарму.

У дописі Ілона не лише привітала багатотисячну адиторію підписників з прийдешніми святами, а й розповіла про колядування у родині та страви на Святу Вечерю.

"З Різдвом Христовим! Пам'ятаю, коли була дитиною, то найбільше чекала не Нового року, а Різдва. Адже напередодні Святвечора можна колядувати, співати пісень, ходити в гості і збирати цукерки та гроші. Сьогодні цю традицію у нашій сім'ї вже так не зберігають, оскільки в Києві важко ходити по домівках з колядками, але готувати на стіл традиційні страви ми все-таки будемо. Сьогодні обов'язково буде кутя, узвар, млинці і ще багато смакоти", – поділилася в дописі Гвоздьова.

Для перегляду фото гортайте праворуч