З'ясувалось, витрати вже досягнули позначки у 250 тисяч доларів. Попри це, будинок готовий лише на 50%. Зокрема, ще немає паркана, стоянки, поручнів. Окрім цього, ремонт в кімнатах ще не до кінця доробили. Тож Ілона наголосила, що легше було придбати вже готовий будинок.

До теми Ілона Гвоздьова з чоловіком відсвяткували фаянсове весілля: як пара виглядала 9 років тому

Скільки Ілона Гвоздьова витратила на будівництво житла

За словами танцівниці, вони з чоловіком на цей будинок збирали все життя. Відтак багато в чому себе обмежували. До того ж Ілона зауважила, що батьки фінансово їм з чоловіком допомагали.

Мені здається, на сьогодні, враховуючи собівартість матеріалів і будівельних робіт, легше купити готовий. Дорого. Якщо враховувати меблі всередині, і це лише 50%, бо будинок ще не готовий, сума вже пішла за 250 тисяч доларів. Це ще не межа,
– зізналася Ілона.

"Ми збирали з чоловіком на цей будинок все життя", – додала Гвоздьова.

Інтерв'ю з Ілоною Гвоздьовою: дивіться відео онлайн

До слова, молода блогерка з Івано-Франківська Юля Верба придбала свою першу квартиру за 60 тисяч доларів, на ремонт пішло ще 50 – 60 тисяч доларів. Друге помешкання обійшлося їй дорожче: у 75 тисяч доларів. Це трикімнатна квартира в Івано-Франківську, яку Юля придбала, коли її сторінку заблокували й "було нудно". Окрім цього, в неї ще є третє помешкання.