Український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк опублікував гнівний допис щодо опозиційних росіян, яких продовжують слухати українці під час війни. Думками він поділився на сторінці у фейсбуці.

Читайте також Мама Ігоря Кондратюка виїхала з Херсонщини: як живуть міста в окупації

Ігор Кондратюк про хороших росіян

Ведучий обурився, що росіяни досі мають місце в українських телеефірах попри жорстоку війну.

Піонтковський, Фейгін, Ілларіонов, Чичкваркін, Латиніна, Невзоров… Як їх зараз багато, "харошіх рускіх". Великі експерти, типу знавці х*йла і своєї батьківщини-терористки-агресора. Давайте, земляки мої, слухайте, чіпляйте лапшу на свої героїчні вуха з вуст людей, яким на Україну, взагалі-то, плювати з високої башти,
– написав Ігор Кондратюк.

Продюсер зауважив, що після перемоги ці "хороші росіяни" приведуть своїх менш хороших друзів, а ці приведуть тих, хто ненавидить все українське.

"Кругами... Майже 380 років… Мільйони вбитих Росією, а ми знову впускаємо в себе якихось ординських "фейгіних-шмейгіних"... Що цікаво, наші телеметри жодного польського або американського експерта не включають в ефір. Хоча б для розбавлення цього запоребрикового потоку", – додав телеведучий.

Хто ще говорив про "хароших рускіх"

  • Нагадаємо, схожої думки дотримується український шеф-кухар Євген Клопотенко. В одному зі своїх відео він ділився, чому не варто вишукувати хороших росіян.
  • "От є бочка з гівном, в яку кинули декілька ложок меду. Чи їстимете ви цей мед? Очевидно, що ні. От так і з росіянами. Не треба шукати хороших росіян. Бо треба розуміти дві речі. Перша: більшість росіян, за опитуванням, вважає, що напасти на Україну – правильне рішення. Друга: росіяни, що проти війни, в основному, мають таку позицію, бо у них забрали їхні блага через санкції", – казав кулінар.
  • Євген Клопотенко вважає, що притомні росіяни існують, але їх дуже мало, тому зараз краще зосередитися на своїх проблемах, на Україні та її розбудові.