Проте днями вони зробили спільну заяву про розрив. Зараз їхні шляхи розійшлися, тож вони вирішили розлучитися, щоб продовжити індивідуальне зростання кожного.

Це цікаво Гріх жалітися, – Сергій Середа назвав суму, яку заробляє у місяць

Х'ю Джекман розлучається з Деборрою-Лі Фернесс

Актор разом із дружиною зазначили, що майже 30 років прожили у щасливому шлюбі, втім розрив для них обох зараз буде найкращим рішенням.

Ми були благословенні прожити майже 3 десятиліття разом, як чоловік і дружина, в чудовому, люблячому шлюбі. Зараз наш шлях змінюється, і ми вирішили розійтися, щоб продовжити наше індивідуальне зростання,
– заявило зіркове подружжя.

Пара зауважила, що поки це єдина заява, яку кожен із них зробив.

Вони підсумували: "Наша сім'я була і завжди буде найвищим пріоритетом. Ми розпочинаємо цей наступний розділ із вдячністю, любов'ю та добротою. Ми дуже цінуємо ваше розуміння й повагу до приватного життя, оскільки наша родина переживає цей перехідний період у житті".


Х'ю Джекман з дружиною / Фото з інстаграму актора

Що відомо про стосунки Х'ю Джекмана та Деборри-Лі Фернесс: головне

  • Кохання зародилося під час випадкової зустрічі двох акторів на знімальному майданчику відомого австралійського серіалу "Кореллі". Тоді 26-річний Джекман грав роль засудженого в колонії, у якого почався роман з психологом, яка навідувала чоловіка. Роль психологині зіграла 39-річна Деборра-Лі. Попри те, що спершу жінка не дуже хотіла вступати у стосунки із чоловіком, який молодший від неї на 13 років, все ж Джекману вдалося підкорити її серце. І вже через два роки зіркова пара зіграла весілля.
  • Подружжя дуже хотіло дітей, проте у Фернесс було декілька викиднів. Відтак пара вирішила всиновити дитину. У травні 2000 року пара всиновила хлопчика Оскара Максиміліана, а у 2005 році дівчинку Аву Еліот.
  • Слід зазначити, що у 2017 році у ЗМІ почала з'являтись інформація про те, що Х'ю Джекман планує розлучитися зі своєю дружиною. Однак австралійський актор поклав край усім чуткам під час прямого ефіру, щиро зізнавшись у коханні до своєї дружини.