87-річний американський телеведучий та автор книг Ларрі Кінг близько тижня тому захворів на коронавірус. Його госпіталізували в один з медичних центрів Лос-Анджелеса. Про теперішній стан зірки повідомляє NBS News.

До слова 3-місячний син акторки Джессі Кейв захворів на коронавірус

Як почувається Ларрі Кінг

Представник знаменитості розповів, що Ларрі Кінга перевели з відділення інтенсивної терапії. Зараз відомо, що телеведучий дихає самостійно. Йому стало краще, але він все ще продовжує лікуватися від коронавірусу.

Ларрі боровся з такою кількістю проблем зі здоров'ям в останні кілька років, і він також бореться з цим, він чемпіон,
– повідомляло джерело раніше.

Король CNN вважає, що він міг заразитися коронавірусом від медичного працівника, який приходив до нього додому. Також Ларрі Кінг повідомив, що, скоріш за все, його син теж хворий на COVID-19.

Нагадаємо, що телеведучий близько 10 днів перебуває в одному з медичних центрів Лос-Анджелеса, куди його госпіталізували з коронавірусом. Зірку перевели у реанімаційне відділення, де він перебував на кисневій терапії.

Додамо, що Ларрі Кінг більше ніж 25 років працював у програмі Larry King Live на CNN, де його називають королем каналу. Він брав інтерв'ю в президентів, акторів, спортсменів та інших знаменитостей. З 2010 року Ларрі Кінг пішов на пенсію через значні проблеми зі здоров'ям.