Новонароджений син Джессі Кейв заразився коронавірусом

Відома британська акторка Джессі Кейв наприкінці жовтня 2020 року стала мамою втретє. Тоді зірка "Гаррі Поттера" зізнавалась, що пологи були не такими, як раніше. Зіркова матуся знову повернулась до лікарні, оскільки її 3-місячний син заразився коронавірусом. Про це вона сповістила на своїй інстаграм-сторінці.

Читайте також Шеймус Фінніган став батьком: зірка "Гаррі Поттера" Девон Мюррей повідомив стать первістка

Джессі Кейв показала зворушливе фото малюка Абрахама Бенджаміна, який лежить на ліжечку. Сама акторка дивилась з ноутбука звернення Бориса Джонсона.

Я дивилась новини про локдаун з ізольованої палати в лікарні. Бідна дитина отримала позитивний тест на коронавірус. Але з ним все гаразд. Цей штам надзвичайно потужний і заразний, тому я сподіваюся, що люди будуть особливо обережні протягом найближчих тижнів,
– написала Джессі Кейв під фото.

Акторка додала, що їй зовсім не хотілося таким способом починати 2021 рік, так само, як і не хотілося повертатися до лікарні після травматичних пологів. Так, зірка повідомляла після народження сина, що її треті пологи виявилися екстремальними.

Джессі Кейв зазначила, що дуже вдячна лікарям та медсестрам. Також вона попросила побажати її сину Абрахаму якнайшвидшого одужання. Акторка зауважила, що цього разу він став набагато сильнішим та витривалішим, ніж в останній раз його перебування в лікарні.

Нагадаємо, зірка "Гаррі Поттера" познайомилась 2012 року з коміком Альфі Брауном, який став батьком дітей. Вони виховують ще двох, окрім 3-місячного Абрахама – 5-річного сина Донні та 3-річну доньку Марго.