Як інформує пресслужба конкурсу "Місіс Світу" в Україні, Тетяна Чубак здобула перемогу ще торік і мала б представляти країну на "Місіс Світу-2021", однак у неї виникли проблеми з візою до США. Тож за корону вона боротиметься вже цього року.

Гаряча тема Тур Ані Лорак викликав хвилю протесту у Німеччині: у Празі вже скасували концерт

Тетяна Чубак представить Україну на "Місіс Світу-2022"

Для мене надзвичайно приємно і відповідально представляти Україну на конкурсі красивих, чарівних, розумних і успішних жінок з усього світу "Місіс Світу". Особливо зараз, коли вкотре необхідно привернути увагу міжнародної спільноти до подій в Україні,
– поділилася Тетяна Чубак.

Варто додати, що Тетяна – почесна консулка Угорщини в Тернополі та президентка благодійного фонду "Подоляни", який опікується дітьми й дорослими з інвалідністю, людьми похилого віку, школами для дітей-сиріт. Крім того, вона виховує трьох дітей, а після 24 лютого активно збирає допомогу для бійців ЗСУ на фронт.

Віднедавна Тетяна Чубай ще й займається хореографією, бере уроки дефіле та фотопозування та створює образи для конкурсу разом з дизайнеркою Роксоланою Богуцькою.

Тетяна Чубак на національному відборі "Місіс Світу-2021" / Фото з її інстаграму

"Місіс Світу"

– це міжнародний конкурс краси для заміжніх жінок. 1985 року він став продовженням одного з найстаріших конкурсів краси – "Місіс Америка". 2008 року перемогу в ньому здобула українська співачка й дружина пакистанського мільярдера Камалія.