Сотні тисяч чоловіків зараз перебувають на фронті, а вдома їх чекають найрідніші. Розлуку з коханою переживає й племінник Христини Решетник – Володимир. Йому лише на кілька днів вдалося приїхати додому, тому чоловік наважився на важливий крок у житті.

Важливо Другий бойовий виліт, – Хливнюк з "Бумбоксу" показав, як з побратимами повертається з завдання

Племінник Христини Решетник одружився

Володимир та його дружина Катерина живуть разом вже тривалий час. Вони виховують чотирьох дітей, але досі не були одружені. Чоловік на кілька днів повернувся з фронту і вирішив виправити це – зробив пропозицію коханій.

Катерина неймовірно щаслива, швидко знайшла білу сукню, купила букет нареченої та разом з чоловіком і дітьми попрямувала до РАЦСу. Їхня історія вкотре доводить, що кохання сильніше за будь-які негаразди. Катерина та Володимир, як і багато інших українських сімей, живуть на два фронти: він – на військовому, а вона – на домашньому, виховує діток.

І, дивлячись на їхні обійми, розумієш, що українці не тільки борються за правду, свободу і незалежність, вони виборюють право на своє щастя,
– написала Христина.

Решетник опублікувала зворушливе відео того особливого для закоханих дня. Зовсім скоро Володимир повернеться до побратимів, продовжить наближати нашу перемогу, а Катерина чекатиме його вдома, але вже у новому статусі – дружини.

У коментарях підписники Христини засипають молодят компліментами.

  • "Щастя вам!"
  • "Нехай між ними ніколи не згасає вогонь кохання! Миру та спокою!"
  • "Як це гарно!"
  • "Нехай у молодої сім'ї все буде прекрасно!"
  • "Хай Господь береже цю прекрасну родину!"