Учасник популярного телепроекту "Холостяк" Рожден Анусі, який нещодавно підтвердив інформацію ЗМІ про стосунки з екс-учасницею популярного гурту "ВІА Гра" Анною Сєдоковою, заявив, що хотів стати батьком для дітей співачки. Однак згодом пара вирішила розійтись.

Читайте також: Холостяк 8 сезон: що відомо про головного героя шоу – Рождена

Тоді ані Рожден Анусі, ані Анна Сєдокова не коментували всі чутки, які просочувались в пресу, передає журнал Viva. Проте після запуску проекту "Холостяк" саунд-продюсер все ж зізнався, що стало причиною припинення стосунків з відомою співачкою. Так, за словами Рождена, вони були надто різними.

Чому не склалося? Думаю, можна навіть не ставити це питання, а подивитися на Аню, на її життя, на її оточення і на те, що з нею відбувається. Подивитися на мене, що зі мною відбувається. Здається, очевидно і зрозуміло, що ми трішки різні. От і все,
– зазначив Рожден Анусі.

Нагадаємо, що 9 березня 2018 року стартувало найромантичніше шоу країни "Холостяк". Головним героєм проекту став музикант Рожден Анусі. більш відомий за сценічним ім'ям ROZHDEN. Хоч чоловік не здобув спеціальної освіти, та все ж самостійно навчився грати на музичних інструментах і відкрив свою студію звукозапису в Одесі.