Про це йдеться на сайті СТБ.

Романтичні пригоди найголовнішого холостяка країни цього сезони традиційно відбуватимуться з кількома учасницями-дівчатами, які старатимуться завоювати серце 28-річного одесита Рождена. Реаліті-шоу традиційно відбуватиметься в 11 випусках, де за 100 хв ефіру ми дізнаватимемося, яка ж красуня зможе найбільше зацікавити Холостяка.

Читайте також: Шоу "Холостяк" 8 сезон: названо ім'я головного героя

У кожному випуску головний герой зустрічатиметься з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися від конкуренток.


Головний Холостяк 8 сезону Рожден Анусі

Відповідно, кількість претенденток зменшуватиметься з кожним випуском, тому що Холостяк повинен вирішувати, кого залишити у проекті, а з ким йому зовсім не вдасться пов’язати долі. У фіналі залишаться тільки дві дівчини і лише після знайомства з батьками Холостяка, герой зробить свій важливий вибір у шоу – запропонує одній з них руку і серце.

Телепроект побачень "Холостяк" є українською адаптацією американського проекту "The Bachelor" і знімається в Україні з 2011 року. Ведучими шоу традиційно були Григорій Решетник та Роза Аль-Намрі.