Головний герой 12 сезону шоу "Холостяк" у своїх соцмережах активно розповідає про життя на Балі, де навіть знайшов нове кохання. Він поділився, у скільки йому обходиться проживання, їжа й розваги на острові.

До теми Дружина Віктора Павліка різко відповіла на хейт та зізналася, хто в сім’ї більше заробляє

Алекс Топольський розсекретив витрати на Балі

"Холостяк" зізнався, що знімає віллу за 5 – 7 тисяч доларів і додав, що змінює помешкання щомісяця.

  • На їжу Алекс Топольський витрачає 600 доларів,
  • бензин – 30 доларів,
  • байк – 170,
  • походи у спортзал – 80,
  • відпочинок, спа, сауни й масажі – 200 доларів,
  • ресторани – 500 доларів.

Тож сумарно "Холостяк" витрачає на життя на Балі – близько 1500 доларів (приблизно 55 тисяч гривень). Однак він зазначив, що не може назвати проживання на острові дорогим.

"Насправді поняття "дорого" дуже відносне. У кожного воно своє. Для когось дорого знімати гестхауз за 400 – 500 доларів, а для когось нормально віллу за 3 тисячі і більше. Наприклад, коли я жив в Лос-Анджелесі, ціна за будинок була 7 тисяч доларів. І для штатів це досить прийнятна ціна, тому що рівень оплати та життя там вищий, ніж будь-де".


Алекс про життя на Балі / Скриншот з інстаграм-сторіз

Як виглядає вілла Топольського

У своєму телеграмі Алекс також показав відео, де продемонстрував свою двоповерхову віллу зі спальнею та виходом до басейну.

З приводу їжі, кілька разів на тиждень приходить кухар і готує різні страви на кілька днів. Або замовляю доставку. Щодо прибирання – приходить покоївка 4 рази на тиждень. Це також дуже доступно. У мене все супер автоматизовано, щоби не витрачати час. Багато працюю,
– зазначив Алекс Топольський.

Як виглядає вілла Топольського: відео

  • Зазначимо, що нещодавно акторка та одна з учасниць шоу Вікторія Варлей коментувала заробітки Алекса Топольського. Дівчина вважає, що чоловік не міг би дозволити життя на Балі, якби не заробив грошей.
  • "Щоб там жити, треба мінімум 10 тисяч доларів на місяць. Думаю, він заробляє кошти, щоб забезпечувати собі життя. Він не живе десь в Африці, а живе в красивому місці, де дорого".