У першу п'ятницю березня розпочинається 11 сезон "Холостяка". Організатори знайомлять глядачів з Михайлом Заливакою. Саме за його серце дівчата боротимуться протягом декількох місяців. Думки головного "Холостяка" країни щодо різних складових життя – читайте далі.

Читайте також Холостяк 11 сезон 1 випуск: перший поцілунок та змінені правила проєкту

Думки "Холостяка" про різні моменти з життя

  • Про проєкт "Холостяк"

"Це класний проєкт, у якому детально можна вивчити взаємини між чоловіком і жінкою. Досі я не показував на всю країну свої почуття. Та мене не бентежить, що я можу бути закоханим або чуттєвим", – поділився Михайло та зізнався, що вірить в те, що зможу зустріти своє кохання на "Холостяку".

  • Про домашніх тварин

"У мене були рибки, хом'яки, папуги, щури, собаки і коти. Зараз у мене 2 коти. Я не уявляю свого життя без домашніх улюбленців. Ніяк", – зізнався чоловік.

  • Про спорт

"Ще з дитинства я полюбив спорт. Займався і важкою атлетикою, і гімнастикою. Був період, коли я зламав спину. Тоді 2 місяці лише лежав. Потім вчився заново ходити", – поділився Заливако.

  • Про дівчат

"Для мене не важливо, щоб дівчина була спортсменкою. Проте хотілося б, щоб вона розуміла, що спорт – це круто. Також жінка має бути особистістю. Вона має розуміти, що виділяються не ті особистості, які мають своєрідну професію або елегантно одягнені. Насамперед важливо, як дівчина проявляє себе, як говорить, як мислить", – розповів "Холостяк".

  • Про стосунки

"Лаятися матом в стосунках – це катастрофа. Якщо говорити про кохання, то в це слово я вкладаю дуже багато. Тому казав його лише один раз. Це дуже серйозно", – зізнався Михайло.