Таке припущення з'явилось у всіх західних ЗМІ після неоднозначної заяви батька Джастіна. У Twitter чоловік розмістив допис, що може свідчити про те, що модель Хейлі Болдуін вагітна.

Читайте також: Співак Джастін Бібер відмовився від шлюбного контракту, – ЗМІ

Немає нічого зворушливішого від того, коли твої діти поруч. 3 покоління,
– написав Джеремі Бібер.

До допису батько Джастіна додав хештег "гордий батько", що ще більше спровокувало розмови у мережі. Користувачі мережі припускають, що так Джеремі Бібер не навмисно розповів таємницю молодого подружжя. Люди додають, що через вагітність Хейлі Болдуін пара настільки поспішно узаконила свої стосунки, а Джастін відмовився від шлюбного контракту. Інші ж переконують, що це не натяк на вагітність моделі, а Джеремі Бібер говорить про своїх дітей – Джастіна, Жасмін, Джексона і Бей.

Наразі Джастін Бібер та Хейлі Болдуін не коментують чуток. Утримуються від коментарів й офіційні представники пари.

Нагадаємо, що Джастін і Хейлі почали зустрічатись ще у 2015 році, але їхній роман тривав всього кілька місяців. Після чергового розриву стосунків з Селеною Гомес і недовгого роману з Баскін Чемпіон, Джастін Бібер відновив стосунки з Хейлі. Вперше пару разом помітили вкінці травня 2018 року, коли вони пішли на романтичне побачення. Згодом стало відомо, що артист офіційно заручився з Болдуін.

Також Джастін Бібер придбав для них маєток у Канаді, вартість якого становить понад 5 мільйонів доларів. Пара таємно відвідала один із судів Нью-Йорка, де й відбулось узаконення їхніх стосунків.