Про це повідомили на ТСН.

Як відомо, композицію "L.V." Група написала ще 1989 року під час роботи над "нульовим" альбомом "Чуєш біль". Проте через брак коштів офіційно альбом так і не вийшов. Пізніше нова версія пісні "L.V." увійшла до альбому "Kazky", з яким гурт "Скрябін" гастролював по Україні.

Читайте також: Кузьмі було б 49: як живе пам'ять про нього

І в одному з українських міст, Полтаві, на концерті було двоє хлопців, – Денис та Женя, які лише починали свою кар’єру. Сьогодні про них знають як учасників гурту O.Torvald, раніше – колектив "Крути Педалі", проте тоді, музиканти лише мріяли заспівати на одній сцені разом з Андрієм Кузьменком.

Саме тоді Женя Галич вперше почув пісню "L.V.", яка його дуже вразила та надихнула. Вже через 11 років Кузьма Скрябін та O.Torvald зустрілись вперше, а в 2006 Кузьменко був один з небагатьох, який допоміг маловідомому гурту переїхати в Київ.

Я мріяв заспівати "L.V." дуетом з Кузьмою, але довго не наважувався йому запропонувати. Сьогодні йому виповнилося б 49 років. Музика Кузьми, його пісні завжди будуть з нами. "L.V." – наша данина пам'яті талановитому музиканту, другу, новатору. Дивно, наскільки сучасно і актуально звучить ця пісня сьогодні, рівно через 20 років після виходу і вже майже 30 років з того моменту, як він її написав,
– розповів фронтмен гурту O.Torvald, Женя Галич.

Кавер на "L.V." увійде до майбутнього ЕР гурту O. Torvald, реліз якого запланований на осінь 2017-го року.

Читайте також: Грузинський гурт неймовірно переспівав пісні "Скрябіна" до дня його народження