В основі пісні "Журавлі" вірш "Присвята загиблому солдату" поетеси Анни Осадчої. Вона надіслала його Віктору Бронюку в інстаграм, а він дописав приспів та музику з фортепіано, акустичною гітарою, перкусією та трубою.

Гаряча тема Ми не святі, – Kalush і Skofka відповіли на критику і пояснили рядок "дівчина рускім би не дала"

Гурт ТІК довів до сліз піснею "Журавлі"

Назву "Журавлі" обрали неспроста. Фронтмен гурту ТІК нагадує, що, за легендою, саме з журавлями душі загиблих воїнів повертаються до своїх домівок.

Хоч пісня вийшла сумна, зате дійсно щира і близька кожному. Коли ми розпочали репетиції, зізнаюся, ледве вдавалось стримати клубок у горлі. За час війни, на жаль, всі ми втратили багатьох рідних і друзів. На полі бою загинув син дружини нашого барабанщика Роман Ратушний. Під час окупації Чернігівщини на власному подвір'ї від влучання "Граду" загинув тесть нашого бас-гітариста,
– зі щемом поділився Віктор Бронюк.

Новий кліп гурту ТІК зняв режисер Роман Веркулич, з яким гурт співпрацює вже багато років. У чорно-білому відео дві сюжетні лінії – концерт Бронюка для загиблих героїв та та образи їхніх рідних. У кульмінації кліпу воїн ЗСУ постає в образі розіп'ятого Ісуса Христа.

ТІК – Журавлі: дивіться відео онлайн

Публіка не стримує сліз від релізу:

  • "Слухаю і плачу, так гарно. Слава всім героям. Хай спочивають з Богом, а живі будуть під захистом Божої Матері";
  • "Дуже сумна і красива пісня. Слухаю зі сльозами на очах";
  • "Дякую, Вікторе, за таку пісню та кліп! Сльози з перших хвилин";
  • "Дякую, пісня, на жаль, зараз дуже доречна";
  • "Текст, виконання, кліп шедевральні. Браво Віктору, автору та режисерам. Сльози на очах, сумна пісня, але, на жаль, це правда нашого сьогодення".