Музиканти з гурту "Антитіла" продовжують захищати Україну та доводити, що зірки в лавах тероборони та ЗСУ не розважаються чи роблять фото. На офіційній сторінці вони опублікували відео, де показали хроніки війни.

Дивіться також Коля Сєрга написав емоційний вірш про росіян: "Тупість – це не виправдання"

Як "Антитіла" "святкували" день народження

Відео зняли з початку та до кінця важливого дня для гурту. Спершу музикантів привітали з річницею створення колективу, а Тараса Тополю – з днем народження. Їм вручили кульки та святковий торт з цифрами "35" – стільки років днями виповнилось лідеру гурту.

Однак святкова й добра атмосфера тривала недовго – потім Тарас Тополя з іншими військовими надавав медичну допомогу пораненим побратимам й відвозив їх до госпіталю.

Чотири поранених солдати у нашій машині зараз. Ми стабілізували їхній стан та зараз їдемо до госпіталю. Дуже гаряче сьогодні. Погода сьогодні гаряча й на фронті також дуже гаряче,
– поділився лідер гурту.

Наприкінці ролика музиканти з "Антитіл" показали побратима, життя якого забрали російські військові. Тарас Тополя був змушений його пальцями розблоковувати телефон, щоб зателефонувати дружині бійця та повідомити про втрату.

Як минув день народження Тополі та "Антитіл": відео 18+ (не рекомендуємо для перегляду вразливим і неповнолітнім)

Реакцію мережі не довелось довго чекати. Користувачі зізнаються, що ролик довів їх до сліз:

  • "Хай береже вас Боже! І всіх захисників України";
  • "Закарбувалася фраза: "подивіться, він вчора дзвонив дружині". Тримайтеся, всім пораненим швидкого одужання, хлопці ви найкращі, справжні сини України";
  • "Дякую нашим захисникам! Бережіть себе, ви наша надія";
  • "Боже, вбережи наш народ! Кожному військовому низький уклін за те, що захищає нас";
  • "Господи, оберігай наших захисників. Як боляче за втрачені життя";
  • "Розривається серце";
  • "Що за день. З веселими та сумними моментами. Дякую, що поділилися. Те, що ви робите – неймовірно";