Через повномасштабну війну Львівщина стала прихистком для тисяч людей зі східних і центральних областей. Наталка Карпа теж пожертвувала свій будинок для переселенців.

Читайте також Їхала зі сльозами, криками, – як Наталка Карпа дізналася про війну та коли виїхала з Києва

Як Наталка Карпа віддала свій будинок переселенцям

У співачки є маленька нерухомість у Львівській області. Це літній будиночок площею 30-40 квадратних метрів, куди вони приїжджають садити картоплю та квіти. Зараз він не пустує, у ньому живе сім'я з Харкова з місячною дитиною.

Зараз ми там поселили сім'ю з Харкова. Коли я побачила, що сім'я з місячною дитинкою не має де зупинитися, навіть ці мінімальні умови не могла не запропонувати. Звісно, що грошей з людей не беремо,
– розповіла Наталка Карпа.

Як з'ясувалося, сім'я з Харкова – не перші переселенці, які живуть у будинку зірки. Мама Карпи навіть піджартовує, що вона "ще той логіст".

Наталка Карпа / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

Як Наталка Карпа волонтерить у Львові

У перші тижні війни, коли черги на кордоні з Польщею були шалені, Наталка Карпа з двоюрідною сестрою, в якої оселилася з донькою Златою, годувала жінок і дітей на пунктах пропуску.

Ми готували гарячі страви, пекли пиріжки та їхали до лінії кордону, де були автобуси, які возили жінок з дітьми на піші переходи,
– пригадала артистка.

Згодом, коли потік біженців зменшився, Наталка Карпа долучилася до логістики. Зараз, наприклад, збирає гроші на два пікапи для хлопців з тероборони Києва.

"Кожен щось має робити на своєму місці. Я щодня прокидаюся й пишаюся тим, що живу в один час з такими людьми, які майстерно б'ються в повітряних боях, тримають зброю, роблять зачистки, атакують російські сайти тощо. Навіть уявити не можу, як це все складно", – висловилася співачка, чоловік якої теж воює в батальйоні ветеранів.

Цікаво Наразі в мене війна, – Євген Терехов розповів, чи він разом з Наталкою Карпою