Стосунки пари Ілона Маска та Граймс тривали три роки. За цей час вони навіть встигли народити та виховати сина під ім'ям X Æ A-12. Втім, як і багато попередніх стосунків Ілона, ці відносини теж не увінчались довгостроковим успіхом. Але пара продовжує жити в одному будинку, аби спільно виховувати сина.

До слова Ілон Маск розійшовся зі співачкою Граймс, яка народила йому сина

Граймс про розставання

Журналісти попросили Граймс прокоментувати розрив, на що та відповіла:

Я буду колонізувати Європу (один із місяців Юпітера, – Showbiz 24) окремо від Ілона для лесбійської космічної комуни,
– заявила артистка.


Граймс та Ілон Маск на Met Gala 2018 / Фото Getty Images

Що відомо про стосунки Ілона Маска з Граймс

  • Вперше про знамениту пару заговорили у травні 2018 року, коли Ілон Маск вперше вийшов у світ з епатажною співачкою Граймс. Тоді вони стали гостями Балу Інституту костюмів Met Gala в Нью-Йорку.
  • Після цього їх неможливо було побачити на публіці, але у січні 2020 року публіка дізналася, що Граймс вагітна від Ілона Маска.
  • Знаменитості стали батьками 4 травня 2020 року, у них народився хлопчик, якого назвали X Æ A-12 Маск. Для мільярдера син став шостою дитиною, а для співачки – первістком.
  • У червні минулого року мати Маска, Мей, заявляла, що не втручається в особисте життя пари й не запитує, чи планують вони одружуватися. Схоже, для Граймс з її нестандартними поглядами на життя офіційний шлюб не був обов'язковим.