13 квітня Оксана Марченко звернулася до президентів України та Туреччини з вимогою звільнити її чоловіка Віктора Медведчука. Громадськість звернула увагу не лише на слова, а й на зовнішність Марченко, яка за останній рік дуже змінилася.

Важливо MELOVIN розповів, як Марченко знущалася з нього на "Х-факторі": "Називала мене сатаністом"

Пластичний хірург про зовнішність Оксани Марченко

На відео, яке опублікувала жінка, її важко впізнати. Пластичний хірург Григорій Стрикун розповів, що побачив результат декількох пластичних операцій, які дали поганий результат.

  • Риноплатика – кінчик носа піднятий, але відведений трохи лівіше від вертикальної осі. Це й свідчить про незадовільний результат.
  • Блефаропластика верхніх та нижніх повік – верхня виконана "агресивно", з надмірним висіченням шкіри та жирових тілець орбіти, що призвело до скелетизації орбіти – ефекту натягнутої шкіри на череп. Нижня – із пошкодженням функціональних волокон кругового м'яза ока та агресивним висіченням шкіри, що призвело до порушення закривання очей та формування "округлого" вирізу очного яблука з ефектом "риб'ячого ока". Через порушення мимовільного закриття очей тепер Оксані вимушено доводиться підіймати погляд вгору, щоб змочити очне яблуко. Це можна побачити у її відеозверненнях.
  • Видалення жирових тіл Біша – "впадання" щік всередину та ефект схудлого обличчя.
  • Надмірна доза ботоксу – повна відсутність міміки середньої та верхньої третини обличчя.

Григорій зауважив, що він не слідкував за зовнішністю Марченко й не може сказати, чи ці зміни відбулися раптово, чи поступово.

Але таку комбінацію операцій за один раз найчастіше використовують злочинці для зміни паспорта та втечі за кордон,
– підсумував хірург.