Російські силовики у цивільному навідались у готельний номер лідера Rammstein нібито з метою перевірки, яка "проводилась у рамках заяви". Сам Тілль Ліндеманн був присутній під час нічного візиту правоохоронців.

Читайте також Народний артист України: на Одещині на ювілей міста привезли російського співака

"Співробітники правоохоронних органів провели вночі слідчі заходи в кімнаті готелю в Завидово, де зупинився Ліндеманн", – йдеться в джерелі.

Згодом "Интерфакс" повідомив, що представники російських правоохоронних органів попередили Ліндеманна про обмеження на проведення масових заходів. Якщо артист відбувся попередженням, то його продюсеру Анару Рейбанду загрожує депортація. На нього завели адміністративну справу за порушення міграційного режиму, передає Mash.

Ліндеманну виписано припис про недопущення порушення антиковідних заходів у зв'язку з передбачуваним концертом у Тверській області, який планувався попри обмеження на проведення масових заходів,
– інформує джерело.

Усе тому, що соліст Rammstein є хедлайнером фестивалю "Макларин за Родину", який відбудеться 29 серпня. Масштабний захід у Тверській області організовує кандидат в обласний парламент Максим Ларін. Концерт нібито присвячений його ювілею.