Імена зіркових тренерів з’явилися на офіційній сторінці "1+1" у фейсбуці.

Читайте також Голос країни 11 сезон 2 випуск: якими новими учасниками поповнились команди тренерів

У дописі зазначається, що ведучими шоу стане улюблена телепара українців – Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Ведучими шоу стали Катя Осадча та Юрій Горбунов
Ведучими шоу стали Катя Осадча та Юрій Горбунов

Улюбленець мільйонів українських слухачів Олег Винник вперше зайняв суддівське крісло у шоу, тож зазначив, що хоче знайти голоси, які зможуть зачепити струни його душі. Співак хоче поділитися з учасниками своїм досвідом, який він отримав у Європі та навчити учасників розвивати свій талант та дарувати слухачам любов.

Олег Винник вперше став наставником шоу
Олег Винник вперше став наставником шоу "Голос країни"

Виконавиця Надя Дорофєєва, яка нещодавно розпочала свою сольну кар’єру вже була наставницею у 5 сезоні "Голос. Діти", втім розповіла, що навіть попри те, що знайома з музичним шоу – все ж таки хвилюється.

Для мене це не просто проєкт, це вже перезавантаження. Цей рік змінив моє життя – я стала сольною співачкою і тренером "Голосу країни". Я збираю сучасну, трендовую, унікальну і, найважливіше, душевну команду, і зроблю все, щоб мої учасники виглядали дуже круто і показали себе якнайкраще. Я шукаю digital-героїв – це зараз актуально і дуже мені близьке. Моя місія – знайти суперзірок і показати їх всій країні,
– розповіла DOROFEEVA.


DOROFEEVA стала однією з тренерів шоу "Голос країни: Перезавантаження"

Відомо, що через пандемію коронавірусу організатори "Голосу країни" внесли корективи у знімальний процес. Кастинг учасників вперше проходив у онлайн-форматі. Група підтримки учасників зможе підтримати їх лише в онлайн-режимі. Вони будуть на прямому зв’язку зі сценою та зможуть поспілкуватися з учасниками одразу після виступу.

Окрім цього, у новому сезоні зміниться привична для всіх сцена. За лаштунками шоу з’явиться справжній робот, який буде подавати учасникам мікрофон, дезінфікувати руки та вимірювати температуру тіла.