Джерело: People

Успішна американська модель та дружина канадського виконавця Джастіна Бібера дала відверте інтерв'ю, де розповіла про боротьбу коханого з хворобою Лайма і те, як вона справляється з критикою в соцмережах.

Дивіться також Джастін Бібер випустив любовну баладу Anyone, присвячену Гейлі Болдвін: відео

Гейлі Бібер про боротьбу Джастіна з хворобою Лайма

Джастінові Біберу діагностували хворобу Лайма на початку 2020 року. Його дружина вже перехворіла нею, тому допомагає коханому впоратися з симптомами.

Гейлі Бібер розповіла, що хвороба Лайма змушує серйозніше задуматися про своє здоров'я й звертати увагу на всі симптоми. Складнощі полягають і в тому, що багато хто не вірить в існування цього захворювання.

Зараз з хворобою Лайма бореться мій чоловік. Він дуже серйозно занурений в це питання. Головне в цій справі – знайти правильних лікарів, які докопаються до суті будь-яких проблем зі здоров'ям, які можуть у вас виникнути,
– розповіла Гейлі Бібер.


Гейлі та Джастін Бібери / Фото з інстаграму Гейлі Бібер

Гейлі Бібер про реакцію на критику в соцмережах

Модель є публічною особистістю, тому часто стикається з зайвою та негативною увагою від публіки чи преси. Вона зізналась, що ходить до психотерапевта, де роздумує над своїми почуттями. Також їй допомагає те, що зірка може ділитися проблемами з Джастіном Бібером, який був знайомий з медійністю з юнацького віку.

Окрім того, Гейлі Бібер часто молиться, займається фізичними вправами та іноді робить перерви в користуванні соцмережами. Так вона почувається менш пригніченою. До того ж, модель закрила коментарі під дописами в соцмережах.

"Я не читаю коментарів. Я закриваю свої коментарі на своїй особистій сторінці, тому коментувати можуть лише люди, за якими я стежу. Це насправді великі зміни для мене, бо всі ці люди писатимуть тільки позитивні коментарі", – сказала Гейлі.