6 жовтня відбулася онлайн-презентація відео на російському телеканалі "Дождь". Сьогодні, 7 жовтня, естафету приймає сайт "24".

Пісня "Тільки Любов Залишить Тебе Живим" вийшла у липні цього року, як відповідь артистів на страждання простих людей, цинізм та лицемірство політиків, складну та несправедливу ситуацію, в якій опинилася Україна сьогодні. І недарма в ній об’єднали творчі зусилля представники трьох сусідніх країн з дуже непростою історією взаємних відносин.

Пісня виконується трьома мовами. Музику написав лідер "Гайдамаків" Олександр Ярмола, Меленчук не тільки написав текст польською, але й зіграв на саксофоні під час запису пісні. Андрію Макаревичу належить російський текст та сама назва пісні.

У липні ми записали пісню про те, що нас усіх зараз хвилює найбільше — про мир, Любов, як альтернативу війні. Ми усі з різних країн, не так просто було зібратись разом для зйомок, тому і закінчили роботу над кліпом тільки тепер. Знімати запропонували Віті Придувалову, якого дуже поважаю. Я давно його знаю, багато з ним працював і вважаю, що він був і залишається першим. Дуже йому вдячний за цю чесну, некомерційну роботу! З Катєю Бруєвич ми зустрілися на проекті в "Мистецькому Арсеналі", в якому приймали участь. Я побачив її шрифт і захопився ідеєю підключити до роботи над кліпом в якості художника. Як результат — її авторський шрифт став невід’ємною частиною спільного художнього рішення кліпу. Мені дуже сподобалось те, що у нас вийшло. Пісня – і сама по собі — дуже потужна робота, а кліп поєднав ще більше творчих особистостей і зробив її ще більш потужною ті емоційною, — сказав Олександр Ярмола.

Ми домовились, що не торкаємося ніякої політики в цій пісні, ми просто пишемо пісню антивоєнну. Мені здається, так і вийшло, — відзначив Андрій Макаревич.

Пісня отримала широкий резонанс у всіх трьох країнах. До роботи над кліпом долучилися інші відомі творчі особистості. Відео "Тільки Любов Залишить Тебе Живим" — робота легендарного українського режисера Віктора Придувалова. Також у кліпі використано авторський шрифт художниці Катерини Бруєвич.

На зйомки у нас було обмаль часу. Тому я задав саму манеру зйомки, крупні плани, а вже в процесі прийшло рішення з кіношним "брудом", через який вони начебто пробиваються — до любові, до світла... І в кінці білий текст — це можливо! Мені здається, при цьому мінімумі, — меседж оформився і реалізувався, — говорить Віктор Придувалов.

Читайте також: Культова група "Мед Хедс" зняла містичний відеокліп і "сховала" гору в тумані