Для виходу у світ Меган Маркл обрала сукню в чорно-білу смужку від Martin Grant і чорне взуття на в'язаній платформі, яке згодом зняла, адже Меган Маркл і принц Гаррі пішли на пляж. Подружжя зустрілося з серфінг-спільнотою OneWave.

Читайте також: Вагітну Меган Маркл налякали під час її візиту до Мельбурна: відео

Серфери розповіли Меган і Гаррі, як серфінг і йога допомагають боротися з депресією і іншими нервовими розладами. Акція називалася "Яскрава п'ятниця" (Fluro Friday) і зібрала на пляжі австралійців, які були вбранні у яскравий різнобарвний одяг.

Після зустрічі на пляжі закохані вирушили на зустріч зі студентами в школу адвокатів, на підйом прапора Invictus Games і на зустріч з прем'єр-міністром і лідером опозиції.


Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії / Getty


Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії / Getty


Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії / Getty


Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії / Getty

Нагадаємо, що подружжя принца Гаррі і Меган Маркл наразі перебуває з офіційним візитом в Австралії. Герцоги Сассекські відвідають близько 80 заходів протягом 16-ти днів. В перший день прибуття пари в Астралію, 15 жовтня, стало відомо, що Меган Маркл і принц Гаррі очікують на появу первістка. Згідно з офіційним повідомленням Кенсінгтонського палацу, малюк з'явиться на світ навесні 2019. За підрахунками британських експертів, Меган зараз перебуває на 3-4 місяці вагітності.