Ксенія та Олександр позували у романтичній і пристрасній зйомці. Спокусливими кадрами в інстаграмі поділився фотограф, який також приголомшений результатом спільної роботи. На фотографіях видно щирі почуття закоханих, їхні палкі поцілунки та ніжні обійми.

Читайте також Ксенія Мішина розповіла про сварки з Олександром Еллертом в побуті

Образ Ксенії Мішиної

Для фотосесії з коханим акторка театру та кіно обрала довгу чорну сукню в підлогу, яку їй пошили за добу. Елегантне вечірнє вбрання мало красивий виріз на спині, сітчасту вставку, яка гарно оголювала довгі стрункі ноги знаменитості, і гарно задекоровані рукави.

Сукню Мішина поєднала з туфлями чорного кольору на підборах. Серед аксесуарів образ Ксенії доповнювали довгі вишукані сережки. Розкішне волосся дівчина вклала рівно, а на обличчі зробила макіяж з темними тінями на повіках і коричневою помадою на губах.

Образ Олександра Еллерта

Обранець "Холостячки" постав поруч із нею перед камерою у чорному смокінгу, білій сорочці та метелику чорного кольору.

Фотосесія відбувалася у палаці, або ж фотостудії з інтер'єром, схожим на палацовий. Навколо пари було багато свічок та штучний сніг, що додавали особливої атмосфери. Ксенія та Олександр не соромилися показувати свої почуття на камеру.

Для перегляду фото гортайте праворуч