Після того, як Бред Пітт відсудив можливість опікуватися дітьми, його особисте життя також почало налагоджуватися. Тепер йому приписують роман з 36-річною акторкою та співачкою Андрою Дей.

Цікаво Моніка Беллуччі зачарувала архівними фото її доньок від Венсана Касселя: рідкісні знімки

Новий роман Бреда Пітта

Інсайдери повідомляють, що знаменитість певний час цікавився акторкою. Та церемонія нагородження Оскар-2021 допомогла їм зблизитися. Пара обмінялась номерами телефонів.

Андра Дей вже деякий час перебуває в "полі зору" Бреда Пітта. Вони фліртували за лаштунками Оскара та обмінялися телефонами. Це могли бути просто професійні стосунки, але деякі приятелі Бреда говорили про те, що вони будуть чудовою парою,
– пише видання.

Зауважимо, що Андра Дей була номінована на премію Оскар за головну роль у фільмі "Сполучені Штати проти Біллі Холідей".

Останній роман Бреда Пітта

  • Востаннє про романтичні стосунки голлівудської зірки було відомо у серпні 2020 року. Тоді виявилось, що він познайомився з Ніколь Потуральські у серпні 2019 року в берлінському ресторані Borchardt, який належить значно старшому чоловіку моделі й другу актора Роланду Мері.
  • Дівчина залишила зірці свій номер, а вже за кілька тижнів вони зустрілись в Лос-Анджелесі. Бред Пітт запросив Ніколь на концерт Каньє Веста, де їх помітили у VIP-зоні.
  • 68-річний чоловік моделі знав про роман дружини, однак у пари вільний шлюб, тому до захоплення молодої коханої ресторатор ставився спокійно.
  • Бред Пітт запрошував Ніколь Потуральські до Шато Міраваль – замку, де він одружився з Анджеліною Джолі. Це свідчило про серйозність їхніх стосунків.
  • Та після публічного викриття пари роман протривав недовго. Вже наприкінці жовтня стало відомо, що актор та модель розійшлися.