Колектив "Фіолет" розчулив мережу прем'єрою, яка відбулась на ютуб-каналі гурту. Музиканти презентували пісню "Бро, твори добро", яку присвятили всім героям сучасної України від Революції на граніті до Революції гідності та подій на Сході.

Слухайте також Святослав Вакарчук презентував перший хіт нового проєкту: чуттєве відео на пісню "Знову"

Учасники гурту "Фіолет" називають цю пісню однією з найоптимістичніших і найжиттєствердніших зі свого репертуару. Вони прагнуть довести, що світле майбутнє України залежить від маленьких змін, рушійною силою яких може стати кожен з нас.

"Бро, твори добро" – це присвята всім хлопцям та дівчатам, які не боялися сказати своє ні обставинам, диктату влади, терору правоохоронної системи і комфорту персональної звичності. Це пісня-віра в наше завтра, в нас і те, що все в України вийде", – заявили музиканти.

Для кліпу артисти використали документальну хроніку з обличчями та подвигами людей, які творили і творять історію України. Обкладинкою нового синглу "Фіолет" є фото 15-річного громадського активіста Данила Дідіка, який став жертвою теракту під час Маршу єдності в Харкові.

Пісню гурту "Фіолет" "Бро, твори добро" слухайте тут.