Фіналістка 10 сезону шоу "Холостяк" Дана Оханська поділилась думками напередодні фіналу "Холостячки" на особистій сторінці в інстаграмі. Дівчина зауважила, що з нетерпінням очікує на сьогоднішній 9 випуск найромантичнішого проєкту.

Читайте також Напередодні фіналу: Ксенія Мішина розповіла, чи хвилюється вона перед випуском

Дана Оханська про фінал "Холостячки"

Учасниця "Холостяка" заявила, що сьогодні не буде переможців і не буде переможених. Вона додала, що так само було і на проєкті з її участю. Дівчина пояснила, чому вона так вважає.

Бо не обирають за щось конкретне: ні за силу, ні за розумові здібності, ні за зовнішність тощо. Тут немає кращих та гірших,
– поділилась Дана Оханська.

Фіналістка шоу зазначила, що проєкт схожий і до життя: спочатку потрібно зустріти людину, згодом пізнати її та зрозуміти, чи вона близька тобі за духом, чи не підходить зовсім. А згодом настає час вибору.

"А якщо це вибір жінки – то в більшості випадків це щось дуже непередбачуване, якщо вона слухається серця. Наше раціо часто дуже міцно спить. На жаль. І навіть якщо тисячі об’єктивно-сторонніх голосів будуть радити щось одне, рішення все одно може бути спонтанним і невиваженим – таким, яке ми собі самі достеменно пояснити не можемо", – зауважила Дана.

Дівчина також назвала свого фаворита на "Холостячці" – ним виявився Олексій Тригубенко. Але Дана Оханська зауважила, що не вона є холостячкою в цьому проєкті, тому й важливий вибір стоїть не перед нею.