18 грудня в ефір вийде 9 випуск найромантичнішого шоу "Холостячка". Головна героїня Ксенія Мішина обере одного з двох: Олександра Еллерта, або ж Олексія Тригубенка. Перед акторкою стоїть нелегке рішення, яке вона повинна оприлюднити на всю країну. На особистій сторінці в інстаграмі Ксенія Мішина поділилась роздумами перед фіналом проєкту.

До теми Холостячка 8 випуск: знайомство Ксенії з рідними чоловіків і напружена церемонія троянд

У 9 випуску Ксенія Мішина познайомить фіналістів зі своїм батьком, який допоможе доньці зробити вибір. У дописі під фото зірка написала, що зовсім скоро закінчиться вся історія проєкту. Але для неї це буде тільки початком, адже після вимкення камер почнеться зовсім інше життя.

Так багато суперечок про те, яким повинен бути мій вибір. Серце або розум, досвід минулого або сміливість і надії на майбутнє, страхи або довіра – вирішувати тільки мені,
– написала Ксенія Мішина.

Акторка зізналась, що 18 грудня їй доведеться зробити важливий вибір й показати його на всю країну. Але Ксенія Мішина додала, що вона не боїться робити вибір. Так само, як не боїться жити, довіряти та любити. Головна холостячка країни зауважила, що їй з кожним днем все більше хочеться відчувати смак життя та його унікальні моменти.

"Головний висновок, який мені подарувала доля на цьому проекті: не потрібно шукати того, хто зробить тебе щасливим, того хто може компенсувати відсутність чогось. Потрібно бути наповненою і самодостатньою, і тоді ти зможеш повною мірою насолодитися партнером, побачивши в ньому те, що не може розгледіти ніхто інший", – підсумувала Ксенія Мішина.

Для перегляду фото гортайте праворуч: