Олексій Тригубенко – фіналіст романтичного проєкту "Холостячка". Йому Ксенія Мішина відмовила за крок до перемоги. На особистій сторінці в інстаграмі чоловік розповів про те, як склалося його життя після шоу.

Не пропустіть Мішина таки Сашина: стало відомо про стосунки Олександра Еллерта та Ксенії Мішиної після шоу

Життя Олексія Тригубенка після "Холостячки"

Олексій Тригубенко зізнався, що після закінчення проєкту йому здавалось, що він ніколи нікому не сподобається, адже він не творчий і нудний. Але через деякий час учасник шоу зрозумів, що насправді є багато жінок, яким подобаються саме такі чоловіки.

Тому Олексій зробив висновок, що не хоче нічого нікому доводити. І висловив бажання про те, що хоче знайти таку людину, яка полюбить його таким, яким він є.

Як склалося моє життя після проєкту? У мене почалося шалене життя, яке стало набагато яскравішим, цікавішим і багатограннішим. Я зрозумів, що потрібно жити на максимум, тому що знаю, якщо працювати, то тільки на максимум, якщо відпочивати – відпочивати на максимум, якщо любити, то любити максимально сильно!
– розповів Олексій Тригубенко.

Також чоловік зізнався, що раніше для нього було важливе чиєсь визнання та думка збоку. Але згодом він зрозумів, що потрібно змінити фокус. І тепер для Олексія основними пріоритетами в житті є особистісний зріст та любов.

"У моєму житті з'явилася наповненість, я почав більше думати про те, що я відчуваю і чого хочу насправді. Я вдячний проєкту "Холостячка" за те, що саме в телевізійному реаліті зміг змістити акценти в потрібному напрямку, які змінюють моє життя на краще!" – підсумував Олексій Тригубенко.