Шість сцен, чотири дні — такого масштабного дійства на території міжнародного аеропорту "Тернопіль" ще не було.

Організатори постаралися на славу: годинами в черзі для входу на територію фестивалю ніхто не стояв, автобуси курсували з незначним інтервалом щодня аж до самої ночі, а на території розмістили достатню кількість фуд-кортів.

До речі, ціни здивували своєю лояльністю. А окрім музики та літератури, можна було і м’язи підкачати, і пограти в волейбол чи баскетбол.

Музикантів вдало розподілили по сценах. Жодного разу хедлайнери трьох сцен не перетиналися. Затримки на головній сцені, які вимірялися годинами, можна пробачити з урахуванням тих зірок, які там виступали і яку апаратуру з собою везли.

Через непритаманну літу прохолоду гостям фестивалю доводилось одягати на себе теплі светри, дощовики та куртки. Проте дехто підійшов до цього креативніше. А тому часто можна було зустріти хлопців та дівчат у дивакуватих комбінезонах різних тваринок.

Серед публіки можна було помітити не лише звичних "вовків", "жирафів" чи "крокодилів", а навіть і "риб".

Ще одна приємна особливість для відвідувачів фесту. Фактично всі гурти знаходили час для своїх фанатів. Після виступу музиканти радо роздавали автографи, фотографувалися та обіймали свою публіку.

Дивіться також: Файне місто: як відгримів масштабний український фестиваль у фото

І відвідувачі фесту просили автографи не лише на афішах чи футболках.

"Темна сцена" збирала біля себе найдрайвовіших людей, а також тих, хто не боїться синців та побитих ліктів. Під сценою постійно відривались на повну, незалежно від часу доби.

Апогеєм став виступ німецької пост-хардкор групи Eskimo Callboy. Словами навіть важко описати все те дійство, що творилося на сцені. Постійні співи та драйвові танці на зупинялись майже годину.

Тепло згадували на фестивалі Кузьму Скрябіна, який виступав в 2014 році на "Файному". З головної сцени лунали його пісні у виконанні інших гуртів.

Виступ гурту Lordi – знаменитих фінських музикантів, які перемогли на "Євробаченні-2006" – чекали з нетерпінням. Виступ справді був неймовірно могутнім за своєю атмосферою. А виконання знаменитої композиції Hard Rock Hallelujah пробирало аж до кісток.

Не оминув фронтмент гурт і цьогорічну перемогу України на Євробаченні. Mr.Lordi тепло привітав Джамалу та відзначив її пісню "1944".

Окрім музичної та літературної сцен чимало людей "відривалися" на окремих дискотечних майданчиках, музика на яких здається не замовкала ні на мить протягом всіх чотирьох днів.

"Файне місто" – це місце, де дійсно можна відчути себе вільною людино. Місце, яке дарує шалені відчуття щастя. Місце, куди хочеться повертатися знову і знову. До зустрічі на "Файному місті-2017"!