Цього року фестиваль вперше відбувся у чотириденному форматі. На шістьох сценах музика лунала практично цілодобово. А насолодитися незабутньою атмосферою приїхало більше 12 тисяч людей з України, Росії, Польщі та інших країн.

Фестиваль позиціонує себе, як місце, де кожен може відчути себе вільним. І варто відмітити, що організаторам це вдалося на повну: для кожного знайшлися і музика, і література, і розваги на будь-який смак.

Дивіться також: Atlas Weekend: грандіозний фестиваль у фото

Справжнім подарунком для "вільних людей" став виступ легендарного гурту Lordi (Фінляндія), які подарували перемогу своїй країні на пісенному конкурсі "Євробачення-2006". Фронтмен гурту тепло привітав із цьогорічною перемогою Джамалу.

Серед запрошених музикантів було чимало російських виконавців, проте музика гармонійно поєднала усіх. Чого тільки вартують слова композиції одного із російських панк-гуртів:

Нам пропагандой мозги не промыть. Там тоже люди, такие же как мы! Все одинаковы – внутри у всех кровь! Никто из нас не пойдет взрывать метро. Все это делают от наших имен воры на фоне государственных знамен,
— йдеться у тексті пісні.

"Файне місто" – це місце, яке дарує приємні знайомства і куди хочеться повертатись знову і знову, це те, що неможливо забути.

Як проходив фестиваль – дивіться у фото.