Облаштують місце для перегляду музичного змагання прямо у центрі Львова – на проспекті Свободи поблизу знаменитого Оперного театру, пише Zaxid.net.

Зауважимо, що дозвіл на облаштування фан-зони надав під час засідання 28 квітня виконавчий комітет Львівської міськради.

Читайте також: Eurovision Village: чим дивуватиме офіційна фан-зона пісенного конкурсу

За словами виконувача обов’язків начальника управління культури ЛМР Михайла Мороза, у фан-зоні буде великий екран для перегляду перебігу півфіналів, фіналу та інших подій Євробачення-2017.

Також тут встановлять столи, лавки, екомеблі та контейнери для роздільного збору сміття.

Організатори так само планують зробити ще окрему програму, щоб львів’яни і гості міста, які перебуватимуть у фан-зоні, не лише мали можливість спостерігати за тим, що відбуватиметься у Києві, але і мали певну додаткову атракцію. Фан-зона буде комбінованою із Великоднім ярмарком: буде частина алеї функціонувати, де продаватимуться сувенірна та гастрономічна продукція лише вітчизняного виробника,
– додав чиновник.

Режим роботи фан-зони:

6, 7, 8 травня 2017 року – з 13:00 до 22:00;

9, 11 травня (у дні півфіналів) – з 13:00 до 24:00,

13 травня (фінал) – з 13:00 до 01:30.

Читайте також: Вийшов проморолик Євробачення-2017 з українським Кримом

До слова, організатори фан-зони очікують щонайменше 7 тисяч відвідувачів щодня, передає "Львівський портал".

"Наші партнери будуть організовувати різні культурно-розважальні заходи, буде працювати постійно ведучий, виступатимуть кавер-гурти. Також буде така цікава атракція, як співоча кав’ярня від одного з наших партнерів", – розповіла організатор фан-зони Ольга Гренюх.

Додамо, що зону пильно охоронятимуть.

"Ми посилюємо і патрулі, і нашу приватну охорону, що працює на ярмарку. Буде встановлено додаткові пости на входах. Вхід є безкоштовний. Кількість посадкових місць – близько 500, також, звичайно, є стоячі місця", – додала організатор.

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення-2017 відбудеться у Києві. Півфінали заплановано на 9 та 11 травня, а фінал пройде 13-го у Міжнародному виставковому центрі.

В конкурсі візьмуть участь 42 країни-учасниці. Україну на ньому представлятиме гурт O.Torvald з англомовною піснею Time.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017