Фінський рок-гурт The Rasmus здобув шалену популярність ще на початку 2000-х років, коли вийшли їхні перші хіти. Та навіть через 20 років вони не забоялись прийняти виклик Євробачення.

Цікаво "В тачці": представники Фінляндії The Rasmus переспівали хіт Kalush Orchestra для Євробачення

Чому The Rasmus їдуть на Євробачення

Лідер гурту Лаурі Ілонен поділився, що багато років поспіль отримував повідомлення від фанів піти на конкурс.

"Наші фани просили нас багато років взяти участь у Євробаченні. Вперше це було десь 10 років тому, коли фани питали нас, чи не хоче The Rasmus виступити на конкурсі. Потім у 2020 році почалася пандемія коронавірусу, через що ми взагалі не могли виступати, бо все було зачинене. Тому Євробачення для нас стало своєрідною ідеєю зробити щось креативне і знову досягнути чогось разом", – розповів музикант.

Останні 6 місяців перед відбором були дуже важливими для нашого гурту. Це був час, коли нас покинув наш гітарист, тому у вересні у нас з'явилася нова учасниця – Емілія. Тому конкурс – це нагода зробити щось хороше, класно провести час та зробити щось таке, що б знову об'єднало нас як гурт,
– зізнався він.


The Rasmus у студії / Фото з інстаграму гурту

Про конкурсну пісню

The Rasmus підкорюватимуть сцену Євробачення із піснею Jesabel. Лаурі Ілонен розповів, у чому її суть.

Ну, як не дивно, ця пісня про Ізабель. У цьому випадку це дівчина, але це може бути й хлопець та загалом будь-хто, хто відчуває себе впевненим, незалежним, навіть дещо небезпечним, але водночас веселим. Це та людина, яка насолоджується життям, багато ризикує, але живе на максимум,
– поділився співак.

"Я от, наприклад, завжди жив своє життя по-особливому. Я ніколи не мав "справжньої роботи" або часом намагався вижити, як артист. Це трохи схоже на анархістку, можливо навіть бунтарку – саме такою є наша Ізабель", – підсумував він.

The Rasmus – Jesabel: дивіться відео