Ембер Герд оприлюднила несподівану новину на особистій сторінці в інстаграмі. Після тривалого скандалу, що стосувався розлучення з Джонні Деппом, зірка шокувала зізнанням про те, що виховує доньку.

Дивіться також Кейт Міддлтон та принца Луї помітили на прогулянці вулицями Лондона

Перше фото первістка Ембер Герд

Народження доньки Ембер Герд приховувала майже 3 місяці. 1 липня 2021 року зірка опублікувала в особистому блозі зворушливе фото, де зображена з крихіткою, яка лежала в неї на грудях.

Я дуже рада поділитися з вами цією новиною. Чотири роки тому я вирішила, що хочу мати дитину. Моя донька народилася 8 квітня 2021 року. Її звати Уна Пейдж Герд. Вона – початок решти мого життя,
– зворушливо написала новоспечена матуся.

Ембер Герд стала мамою

Донечку акторці народила сурогатна матір. Все через те, що Ембер не може самостійно виносити дитину.

Джерело повідомило виданню Page Six: "Уна чудова, а Ембер – одурманена. Вона давно хотіла стати мамою й нарешті це бажання здійснилося. Вона вдячна неймовірній жінці, яка допомогла Уні народитися. Є багато жінок, які не можуть говорити про свою фертильність, переживають, соромляться. Ембер хоче, щоб вони відчували підтримку й усвідомлювати, що в будь-якому випадку можна знайти спосіб стати мамою".

Доньку Герд назвала на честь покійної мами, яка пішла з життя у віці 63 років. Акторка зазначала, що її матуся була "найкрасивішою жінкою, яку вона коли-небудь зустрічала".

Наразі знаменитість не розсекречує жодних подробиць і не називає ім'я чоловіка, який став батьком її дитини.