Про це пишуть в Contact Music.

На запитання, якою сьогодні є найгостріша проблема, з якою зіштовхуються молоді люди нетрадиційної орієнтації, сер Елтон відповів: "На нещастя, це все ще сором".

Читайте також: Елтон Джон хоче обговорити з Путіним геїв

Надто часто представників ЛГБТ терплять, а не приймають, навіть не кажучи про розуміння… Коли майже половина всіх учнів-геїв, лесбійок, бі та транссексуалів зазнають у школі цькування і, як результат, понад 60% із них завдають собі фізичної шкоди, а 40% транссексуалів намагаються вкоротити собі віку, це серйозний тривожний дзвінок про те, що тавро гея та сором усе ще отруюють,
– відповів артист.

Проте, на його думку, позитивним є той факт, що сьогодні чоловіки-геї не є обов’язково холостяками, а лесбійки не завжди "пацанками". Елтон Джон радий, що вони створюють сім’ї та заводять дітей, і дедалі більше публічних людей не бояться визнати свою нетрадиційну орієнтацію.

"Замість того, щоби публічно соромити таку людину, швидше присоромлять того, хто публічно демонструє свою гомофобію", – зазначив артист.

Нагадаємо, що сам музикант Елтон Джон офіційно зареєстрував свій шлюб з давнім партнером Девідом Фернішем у грудні 2014 року, з яким ще у 2005 році оформив свої стосунки як цивільне партнерство.

У подружжя також є два сини від сурогатної матері: Захарі Джексон Левон Ферніш-Джон і Елайджа Джозеф Даніель Ферніш-Джон, які з'явилися на світ у грудні 2010 і січні 2013 року.