Український комік Олександр Еллерт вперше після завершення шоу "Холостячка" прокоментував свою перемогу. Чоловік, який зміг завоювати серце Ксенії Мішиної, дав ексклюзивне інтерв'ю телеканалу "СТБ".

Цікаво Вибір я робила серцем: Ксенія Мішина вперше прокоментувала фінал шоу Холостячка

Олександр Еллерт про день перед фіналом та завершення проєкту

Переможець "Холостячки" поділився, що перед останнім днем шоу, а саме вночі, він робив репетиції своєї промови. А вже до Ксенії йшов з хвилюванням і постійно повторював той текст, що придумав.

Боявся, що переставлю слова і все посиплеться. Текст – не імпровізація. Це те, що хотів донести. Відповідно, кожне слово мало значення!
– зізнався Олександр Еллерт.

Чоловік розповів, що після того, як вимкнулися камери, їм з Ксенією хотілося якнайшвидше втекти разом та залишитись нарешті наодинці.

Переможець "Холостячки" про реакцію доньки

Олександр Еллер був двічі одруженим. Від першого шлюбу в нього народилась донька Еля, якій зараз 12 років. З нею на одному з побачень познайомилась і Ксенія Мішина. Олександр зізнався, як відреагувала донька на такий хід подій.

Вона задоволена! Ми бачилися, зідзвонювалися, списувалися. Сказала: "Ура"!
– розповів Еллерт.

Олександр Еллер також сказав, що вважав Олексія Тригубенка сильним суперником. Але на його думку, він занадто ідеальний, що здається йому підозрілим. Фіналісти не підтримують зв'язок, але от з Андрієм Рибаком Олександр дружить. Після того, як Рибак дізнався про перемогу друга, то побажав парі "діточок, як на небі зірочок".