Васко не зміг підкорити серце Злати Огнєвіч, однак на проєкті знайшов багато натхнення на творчість. Тепер він знову вільний і поділився цікавими подробицями особистого життя.

Читайте також Був зачарований, – ексучасник "Холостячки" Васко розповів про Злату Огнєвіч

Васко Младєнов про дівчат

Чоловік зізнався, що найромантичніший вчинок, який він робив для дівчат, був у Нью-Йорку. Тоді Васко разом із коханою піднявся на дах одного з хмарочосів. Там вони провели романтичний вечір лише вдвох: "Це було неймовірно гарно: захід сонця, центр міста, а під ногами мегаполіс".

Найголовніше в подарунках для Младєнова – символіка. Йому можуть подарувати навіть звичайну записку, але, якщо її написали в правильний час, в правильному місці та правильними словами, то цінність буде значно більша, за будь-який інший сюрприз.

Я знаходив способи зробити приємно дівчині, бувши на іншому континенті. Знаходив варіанти дивувати її, щоб вона пам'ятала, що думками я з нею,
– пригадав Васко.

Ексучасник "Холостячки" додав, що під час знайомства звертає увагу на енергетику, наскільки людина відкрита, легка в спілкуванні. Дуже важливо, щоб розмови надихали. А на першому побаченні він подарував би дівчині польові квіти, якби не знав про її вподобання: "Я за натуральність і простоту в усіх її проявах".

Зверніть увагу Інтерв'ю з учасником "Холостячки" Романом Васильєвим: знайомство зі Златою, зйомки та побачення

Жіноча ініціатива та інтимні стосунки

Чимало чоловіків вважають, що саме вони мають робити перший крок у спілкуванні. Однак Васко поважає дівчат, які знайомляться першими: "Дівчина не має сидіти та чекати, поки її завоюють. Якщо людина знаходить в собі сміливість піти проти цієї застарілої системи, це тільки показує її впевненість. Вважаю, що це прекрасно".

"Такі моменти, як поцілунок і секс, дуже індивідуальні. Багато залежить від ситуації, хімії, наскільки вам комфортно разом. І якщо секс відбудеться на першому побаченні, то це не значить, що стосунки будуть несерйозними чи дівчина занадто легкодоступна", – зазначив Младєнов.

Не пропустіть Інтерв'ю з учасником "Холостячки": Максим Тарапата про почуття до Злати та дружбу після шоу