Аня і Соня Купрієнко родом з Броварів. Останні 4 роки близнята живуть і працюють у Лондоні, і вже встигли підкорити серця не лише примхливих меломанів туманного Альбіону, а й зірок музики першої величини. Українки стали улюбленицями Ніка Роудсома з легендарного гурту Duran Duran.

З Duran Duran дівчата відіграли 11 концертів у Великій Британії. Наступний спільний тур – по Італії. І хоча Соня і Аня завоювали європейську публіку, зіркової хвороби не підхопили. Кажуть, просто мати музичні здібності – замало.

Bloom Twins називають британським гуртом, але близнята постійно нагадують, що родом з України. Своїх англійських друзів частують українськими стравами – печуть пироги і навіть готували кутю до Різдва.

А під час Революції гідності записали кавер на гімн свободи Боба Марлі "Get up stand up". Про Майдан і події в Україні Соня й Аня розповідали на BBC, давали інтерв'ю таким таблоїдам як The Guardian і Daily Mail.

Дівчата професійно займаються не лише музикою, а й модельним бізнесом, тому мають напружений графік і в Україні бувають рідко. І хоча в їхньому репертуарі лише англомовні пісні, свій перший сольний концерт принципово вирішили дати саме на Батьківщині.