Бізнесмени та олігархи одне за одним летять з України та чартерними рейсами вивозять свої сім'ї, тим самим підігріваючи паніку довкола ймовірної загрози російського вторгнення. Натомість шоу-біз залишається спокійний. Зокрема, Потап, Ірина Горова та всі артисти Mozgi Group. Вони нікуди не виїжджають.

Важливо "Я в Києві, і я не боюсь": знаменитості залишаються вдома й закликають не панікувати

Потап, Ірина Горова та Mozgi Group залишаються в Україні

Колишня дружина репера, як і вся її команда, не вірить у маніпулятивні новини й не розсіює паніку. Вона, хоч це й непросто, зберігає спокій і ясну голову. Фанів Горова запевняє, що зірки Mozgi Group й надалі будуть творити і розвиватися в Україні та рухати індустрію вперед.

Ми усією командою залишаємося в Україні, на своїх місцях, та продовжуємо активно працювати, творити та створювати. Ми дуже любимо Україну та маємо бажання рости й розвиватися саме тут. Україна – це наш дім, яким надихаємося,
– заявила Ірина Горова.

Ірина Горова / Фото з інстаграму продюсерки

Цікаво, що в коментарях продюсерку підтримали лише TAYANNA та Ірина Демічева, дружина Дмитра Монатіка, яка займається його менеджментом.

Повний текст публікації Ірини Горової:

Друзі, сьогодні я до вас знову з любов'ю! Але з іншого боку.

Зараз в інфополі вирує велика кількість маніпулятивних повідомлень та всіляких новин, в якому багатьом досить важко зберігати спокій та ясну голову. Як СЕО та співзасновниця української компанії Mozgi Group хочу наголосити, що ми усією командою залишаємося в Україні, на своїх місцях, та продовжуємо активно працювати, творити та створювати. Адже у стані страху немає розвитку, а саме розвиток найважливіший для креативних людей та талантів, які рухають індустрію вперед.

Ми дуже любимо Україну та маємо бажання рости й розвиватися саме тут – створювати локальний продукт і популяризувати його на міжнародному рівні. Україна, Mozgi Group – це наш дім, який ми любимо, яким надихаємося. І ми й надалі будемо творити історію саме тут!