Христина Остапчук часто відповідає на запитання прихильників, що й зробила днями. Її запитали про розлучення з Володимиром.

Дивіться також Христина Остапчук розповіла, що зробила з дорогими подарунками від шоумена

Христина Остапчук прокоментувала, хто винен у розриві

Нотаріусиня відповіла на кілька запитань. Вона зізналась, чому не хоче говорити про розлучення з шоуменом, якщо у ньому "винен Остапчук", як зауважила підписниця або підписник.

Завжди винні двоє. Хтось просто більше, а хтось менше. І двоє прийняли рішення не коментувати. Сподіваюсь на розуміння,
– написала Христина.

Колишня дружина ведучого додала, що в інстаграмі не намагається показати "бездоганне" життя, просто приховує певні особисті деталі. Також вона зізналась, що зараз перебуває не в найкращому стані.

"Я, як і всі, переживаю по-своєму, непрості моменти життя. А в ньому ж не тільки час для радості, але й для смутку".


Фото з інстаграм-сторіз Христини Остапчук

Що востаннє Христина Остапчук казала про особисте життя

  • Колишня дружина Володимира Остапчука розповідала, що намагається достойно пережити розлучення. Вона вважає, що будь-який біль має свій кінець, а також все дається для досвіду.
  • Христина Горняк залишила собі прізвище Остапчук попри розрив з шоуменом і навіть показала свій паспорт. Наразі вона не планує його змінювати, бо "з пісні слів не викинеш".
  • Поки Володимир закрутив роман з новою коханою, шанувальники помітили, що Христина не носить коштовних подарунків від нього. Але нотаріусиня це спростувала й сказала, що носить усе, що було подароване "від серця і від душі".