У Німеччині Наталія Єгорова будувала музичну кар'єру, тож у "Танці з зірками" її покликали як співачку, сонграйтерку та представницю України. Вона цьому дуже рада, тож уже готується поборотися за титул головної танцюючої селебриті Німеччини – тренується на скакалці та бігає вранці.

Читайте також Ексдружина Кличка сфотографувалася з 22-річним сином: рідкісний кадр

Ексдружина Кличка стала учасницею "Танців з зірками" в Німеччині

Ми вітаємо на нашому танцмайданчику ще одну знаменитість. Наталія Єгорова (раніше Кличко) є учасницею Let's Dance і танцює за титул Dancing Star 2023. Ми дуже раді, що ви з нами,
– повідомила команда "Танців з зірками".

Ексдружина Кличка бере участь у "Танцях" у Німеччині / Фото з інстаграму проєкту

Цікаво, що саме напередодні Наталія Кличко змінила в інстаграмі прізвище на дівоче – Єгорова. Тож тепер на всіх платформах видно, що з колишнім боксером і чинним мером Києва вона розлучилася. "Нарешті МЕТА затвердила зміну мого профільного імені. Зараз офіційно мій інстаграм-акаунт називається Наталія Єгорова", – похвалилася співачка 3 січня.

Цікаво, що Наталія Єгорова – не єдина українка, яку запросили в "Танці з зірками" за кордоном:

  • співачка Джамала брала участь у польських "Танцях з зірками" й дійшла досить далеко. Вона вилетіла в 6 випуску після чуттєвої румби;
  • артистка Оля Полякова виступала на "Танцях з зірками" у Грузії. Її партнером був учасник її ж балету Макс Єжов. Вони протрималися до 7 випуску.