Андре Тан та Аліна Харечко розійшлися два роки тому. Дизайнер хоч і болісно переживав розлучення, але завдяки духовним практикам знайшов у собі сили залишитися друзями. Як з'ясувалося, вони досі тісно спілкуються й не тільки на батьківські теми.

Не пропустіть Андре Тан назвав тренди 2023 року: добірка, яка вас вразить

Які в Андре Тана стосунки з ексдружиною

В інстаграм-сторіс колишня дружина Андре Тана відповіла на питання про стосунки з ним. Бізнеследі натякнула, що вони хоч і не пара, але близькі.

Дружба й повага одне до одного, коли можна реготати з Соньчиних відео і говорити про бізнес. Сьогодні він батько, який підійме весь Київ на вуха, якщо в малої знову алергія, як сьогодні,
– відповіла Аліна Харечко.

Аліна Харечко з Андре Таном / Фото з інстаграм-сторіс бізнесвумен

Цікаво, що дівчатам, які хочуть знайти хлопця, жінка порадила сфокусуватися на собі. "Не шукайте його. Послати всіх нафіг і займатися собою. Не знаю, стретчингом, лекціями, бізнесом, новою мовою, новим проєктом. Зняти в мізках "важливість хлопця". Робити себе щасливою", – наголосила Аліна Харечко.

  • Нагадаємо, екси пояснювали, що розлучилися через сварки та скандали, адже переносили бізнес додому. При цьому Андре Тан та Аліна Харечко могли пересікатися на пів години або не бачитися по 10 днів.
  • Дизайнер пішов з сім'ї та жив спочатку у квартирі друзів. Він залишив доньці та ексдружині великий будинок на 500 квадратів, купив нове авто та щомісяця платить великі аліменти.