Дзідзьо майже всю свою кар'єру приховував особисте життя та уникав інтерв'ю, де його запитували про дружину чи родину. В програмі "Слава +" він розповів, чому так довго приховував Ярославу Хому від публіки.

Цікаво Снігуронька: Лілія Ребрик поділилася архівними новорічними фото – святкові кадри

Артист поділився, що взагалі не дуже любить давати інтерв'ю. Адже йому більше подобається процес роботи, а не розповіді про цей процес. Хоч і визнає, що потрібно час від часу про це говорити.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Стосовно дружини Дзідзьо сказав, що на початку своєї кар'єри він не міг не приховувати її, оскільки приховував сам себе. Згодом чоловік зрозумів, що потрібно показувати себе таким, яким є й говорити правду.

Ми коли це все починали, я пам'ятаю, як мені нав'язували говорити те, що не є насправді ... Була дівчинка-піарниця і Кузьма наполягав, щоб я говорив, що мені 70 років. Я так забрехався і вже не знав, хто я,
– зізнався Дзідзьо.

Артист зізнався, що з повагою поставився до того, що його дружина Ярослава почала сольну співочу кар'єру. Адже впевнений, що нікому ніхто не може допомогти, тож його потішило, що вона зайнялась собою. Утім, він не надто позитивно відреагував на слова першої пісні SLAVIA "Я тобі не мамка", бо почув камінь у свій город.

Інтерв'ю з Дзідзьо на "Слава +":