Акторка Бонні Райт народила первістка. Вона та її чоловік Ендрю Лококо вперше стали батьками. Бонні розповіла, що пологи відбувалися вдома.

До слова "Видно, що усмішка татова": Юлія Саніна розчулила мережу рідкісними фото з батьками

Бонні Райт стала мамою

Первісток зірки "Гаррі Поттера" з'явився на світ 19 вересня. У подружжя народився син – Еліо Оушен Райт Лококо. Бонні показала перше фото малюка.

Ми всі здорові та щасливі. Ми з Ендрю так любимо наше сонечко! Я так вдячна нашій пологовій команді, яка тримала нас за руки й зробила цю подорож такою радісною і захопливою. Народження – це найшаленіший досвід!
– розповіла знаменитість.


Новонароджений син Бонні Райт / Фото з інстаграму Бонні Райт

32-річна акторка подякувала акушерам за допомогу під час пологів та чоловікові Ендрю, який її підтримував.

"Дякую Ендрю, який був моєю опорою під час пологів, в буквальному сенсі, адже я так міцно притискалася до тебе, а ти ніколи не здригався. У Еліо найніжніший люблячий тато. На цьому свій гормонально-емоційний наддовгий допис завершую".

Особисте життя Бонні Райт

  • Зірка "Гаррі Поттера" була заручена з актором Джеймі Кемпбеллом Бовером, але їхні стосунки завершились.
  • Минулого року Бонні Райт вийшла заміж за 38-річного бізнесмена Ендрю Лококо. У квітні подружжя поділилось щасливою новиною про вагітність.
  • Хоч Бонні Райт стала відомою за роль Джіні Візлі (молодшої сестри Рона) в екранізації "Гаррі Поттера", зараз вона покинула акторство. Натомість вона займається режисурою.